FH

  • Reklam
  • Fotoğrafçılığı
  • ve
  • Görsel
  • Danışmanlık

FH REKLAM FOTOĞRAFÇILIĞI VE GÖRSEL DANIŞMANLIK

“Günümüzde fotoğraf kişinin kendini ifade edebilme yetisinden çıkarak, kurumları, ticari kuruluşları tanıtma yani reklam gücüne de sahip olmuştur. Hem teknik hem de kompozisyon bakımından doğru bir fotoğraf herhangi bir kuruluşun kendini tanıtmak adına sayfalarca metinle anlatamadığını bir kalemde anlatmaktadır. Günümüz artık görsel çağıdır. Bireyler gün içinde o kadar çok görsel bombardımanına maruz kalmaktadır ki, bu kadar çok görselin arasından sıyrılabilmek için doğru fotoğrafa ihtiyaç duyulmaktadır. Doğru görsel de ancak profesyonel bir elden çıkar. Profesyonellik kavramının içinde tecrübe, bilgi, vizyon ve ekipman unsurları vardır. “
     Fh Reklam Fotoğrafçılığı ve Görsel Danışmanlık olarak yukarıda belirttiğimiz profesyonellik kavramları içinde fotoğraf ve film hizmeti vermekteyiz. İşlerimizde asıl kaygımız görsellik ve reklam adına en doğru projeyi üretmektir. Ürettiğimiz projelerde görsel estetik , teknik doğruluk, doğru hedef kitleye ulaşabilmek temel prensiplerimizden önde gelenlerdir.
Stüdyomuzda yüksek çözünürlükte kameralar, lensler,  dünyanın en iyi ışıklandırma sistemleri kullanılmaktadır. Müşterilerimizle çekim öncesi iyi bir planlama süreci geçirip sonrasında ekibimizle çekim sürecini en iyi şekilde yönetmek ve projeyi başarılı bir şekilde sonlandırmak metodolojimizdir.