Üzgünüz! Fare sağ tıklama kullanılamaz.

Kurumsal Portre – Businessportrait

Kurumsal Portre - Businessportrait

Kurumsal portre çekimi kurumsallaşmak adına yapılan özel bir tercihtir. Yaptığınız işi ve kişiliğinizi birleştiren bir fotoğraf çalışmasıdır. Aynı zamanda sizi iş kimliğiniz altında görmek isteyen kişilere karşı bir nezakettir. Sizinle temas kurmak isteyenlerle ilk karşılaşmadır. Bu ilk karşılaşmada güçlü, emin, özgüvenli ve itinalı bir
karşılaşma sizi itibarlı yapar.

Kurumsal portre fotoğrafları nasıl çekilir?

Tüm portre fotoğrafçılığı kategorilerinde olduğu gibi kurumsal portrede de fotoğrafçı ile model arasında bir
köprü kurulmalıdır. Fotoğrafçı çekeceği modelin biyografisi hakkında ön bilgiye sahip olmalı, çekim öncesinde bir dedektif gibi bilgi toplamalıdır. Ancak şunu unutmamalı çekeceğimiz portre bir aile duvarına asılmayacaktır.

Peki neden ‘’Kurumsal Portre’’ çektirmeliyim?

Günümüz dijital dünyasında sizinle irtibat kurmak isteyen biri ilk olarak sizi dijital sosyal mecralardan arayacaktır.
Bu sosyal medya; instegram facebook, linkedin ya da web sayfanız üzerinden olacaktır. İyi planlanmış bir portreniz ilk karşılaşmada güçlü bir duruş ile sizi bir adım öne çıkaracaktır.

Portre çekiminde kıyafet ve makyaj çok önemlidir. Hedeflediğiniz amaca uygun bir kıyafet seçimi, saç ve makyaj fotoğrafa büyük katkı sağlar. Daha sonrasında doğru vücut pozisyonu ve doğru bir ışıkla güzel bir portre fotoğrafına sahip olursunuz.

Portre fotoğrafçılığı hele ki stüdyo portre fotoğrafçılığı tecrübe ve kaliteli ekipman isteyen bir fotoğrafçılıktır. İşinize ve kendinize yaptığınız yatırım size her zaman olumlu döner.

 

Bugüne kadar siyaset, bürokrasi, iş dünyası, tıp, edebiyat, spor ve birçok alanda portreler portfolyomuzda bulunmaktadır. Web sayfamızın portreler bölümünden bu çalışmaları izleyebilirsiniz.

Kendiniz ve işiniz için ‘’Kurumsak Portre’’ çektirmeye var mısın?

Abone ol
Bildir
guest

0 Yorum
Satır içi geribildirimler
Bütün yorumları göster
0
Düşünceleriniz bizim için önemli. Belirtmek ister misiniz, lütfen yorum yapın.x